top of page

MÜÜGITINGIMUSED

Laura Nestor Photogrphy veebipoe www.lauranestor.com (edaspidi: veebipood) omanik on Laura Nestor Photography OÜ (registrikood 11297865), asukohaga Magasini 29a-7, Tallinn, Eesti Vabariik.

 

MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO


Müügitingimused kehtivad veebipoest toodete ostmisel (edaspidi: kaup või kaubad).


Teave kauba kohta on esitatud veebipoes vahetult kauba juures. Veebipoes on kaubaks olevate kunstiteoste puhul valdavalt veebipoe poolt eelvalitud nende esitlemise viis – millisele materjalile see trükitakse ja kas ning milline raam teosele lisatakse. Üldjuhul saab ostja valida kauba mõõdud, kui selline võimalus on toote juures märgitud. Võimaliku materjaliga eelneva ülevaate saamise võimalus on ostjal Treimann Mööbel & Disain salongis Tallinnas, Poordi 1 esitletud veebipoe omaniku autoritöödega tutvudes, et veebipoest tellitava kauba ostusoovis veenduda.


Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu. 


Kauba kättetoimetamise tasu kannab üldjuhul müüja. Hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest, kui just kauba juurde pole märgitud teisiti − sel juhul on kauba kättetoimetamise tasu toodud välja toote juures. 


Toodete hinnad või kauba saadavus võivad muutuda ette teatamata. 

TELLIMUSE VORMISTAMINE


Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita tellimuse vormil nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus ja makseviis, mille täpsemad kirjeldused on toodud allpool. Kui ostja on kõik andmed kontrollinud, peab vajutama nuppu „Esita tellimus”, et tellimus esitada. Seejärel suunatakse ostja vastavalt valitud makseviisile kauba eest tasuma. Õnnestunud makse korral saadetakse tellimusse märgitud e-postiaadressile eduka ostu kohta kinnitus.


Müüja jätab endale õiguse loobuda tellitud kauba müügist, kui toote hind või omadused ei vasta tõele inimliku eksituse või tehniliste probleemide tõttu süsteemis, tellitud kaupa pole võimalik komplekteerida või kui ostja ei vasta veebipoe siinsetele kasutustingimuste nõuetele. Sellisel juhul võtab müüja ostjaga ühendust ja tagastab tasutud summa või pakub asendustoodet.


Kui ostjal tekib toodete või tellimuse vormistamise kohta küsimusi, saab need esitada müüjale e-posti aadressil lauranestorphotography@gmail.com või helistades telefonil: +372 5207 225.


Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest veebipoe arvelduskontole. Tellimust ei ole esitatud ja leping ei jõustu, kui veebipoe arvelduskontole ei ole laekunud tasu kauba eest tellimuse täitmiseks.


Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba komplekteerimise võimatusega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud, kui ostja on need kandnud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul teate saatmisest.

MAKSEVIISID

 

Kauba eest saab ostja tasuda järgnevate makseviisidega:

    

      -   Pangakaardiga.

Makselahendust kasutades peab sisestama oma pangakaardi numbri, ees- ja perenime, pangakaardi kehtivusaja ning kolmest tähest koosnev turvakood (CVC koodi), mis on nähtav pangakaardi tagaküljel.

Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

      -  Visa/Mastercard kaardimaksed PayPal teenusepakkuja vahendusel;

Kaardimakset vahendab PayPal keskkond. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas  PayPal keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs ostja panga- ja krediitkaardi andmetele.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale PayPal.

KOHALETOIMETAMINE


Kaupu saadetakse Eestisse. 


Ostja peab enne tellimuse vormistamist kontrollima, kas tema esitatud kontaktandmed on õiged. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ega arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud sellest, et ostja on esitanud tellimuse vormistamisel või kohaletoimetamise täpsustatud tingimusteks ebatäpsed või -õiged andmed.


Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:
-    kulleriga kojutoomine;
-    ise järeleminek.


Kauba üleandmise koha ja aja lepivad müüja ja ostja kokku e-posti või telefoni teel. Kui kulleriga kojutoomisel veebipoe esindaja asemel teeb seda pakiveoteenuse osutaja, siis sellisel juhul teavitab veoteenuse osutaja ostjat kauba kättetoimetamise ajast. 


Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 14 tööpäeva jooksul alates lepingu jõustumisest. 

TAGANEMISÕIGUS VÕI TELLIMUSE TÜHISTAMINE


Pärast tellimuse kättesaamist ei ole ostjal õigust veebipoes sõlmitud lepingust taganeda, kuna kaup trükitakse spetsiaalselt ostja esitatud tellimuse alusel ja see on eritellimus talle (kaup koostatakse ostja esitatud tingimuste alusel, võlaõigusseaduse § 53 lg 4 p 3). 


Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla veebipoe omaniku teosteks oleva kauba turuhinna.

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS


Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on veebipoe kohustus.
 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e- kirja aadressile lauranestorphotography@gmail.com või helistades telefonil: +372 5207 225. Ostja peab esitama järgmise teabe: ostja nimi ja kontaktandmed, tellimuse number ning kauba puudus (defekti kirjeldus koos fotodega).


Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.


Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab veebipood ostjale kõik lepinguga kaasnenud tasud.


Veebipood ei vastuta kauba puuduse eest, mis on tekkinud ostja süül või kui ostja on kaupa hooletult käsitsenud või kauba kahjustumine on tekkinud ostja hoolimatusel.


Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 kalendripäeva jooksul.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE


Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-postiaadress, makseviisi detailid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.


Veebipood ei saada ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-postiaadressile.

VAIDLUSTE LAHENDAMINE


Kui ostjal on veebipoe kohta pretensioone, tuleb need saata e-postiaadressile lauranestorphotography@gmail.com või helistada telefonil: +372 5207 225.


Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi õigusest. Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. 


Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava üksuse poole.

KÜPSISTE KASUTAMINE


Laura Nestor Photography kasutab oma veebilehel ajutisi küpsiseid, et leht toimiks tõrgeteta. Küpsised on väikesed failid, mis teisaldatakse kasutaja arvutisse ja mida veebiteenuse osutamisel kasutatakse sessioonide säilitamiseks. Nende eesmärk on mäletada ning abistada veebilehe kasutajat.


Küpsised sisaldavad teavet, mida ei saa personaalselt identifitseerida. Neid kasutatakse näiteks ostja määratud valikute salvestamiseks, statistika koostamiseks ja selle tuvastamiseks, kuidas veebipoe külastajad veebilehte kasutavad. See teave võimaldab arendada veebikeskkonda veelgi kasutusmugavamaks ja esitada veebilehtedel külastajaspetsiilist infot.


Kasutajad võivad oma veebilehitsejates keelata küpsiste vastuvõtmise, ent see võib põhjustada tõrkeid veebilehtede külastamisel.

bottom of page